Patchwork » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Zboží:
Můžete objednat pomocí našeho e-shopu případně e-mailem na adresu
milada.kralikova@gmail.com. Zde nám také napište, jestliže potřebujete svoji objednávku upřesnit, zrušit nebo zjistit její aktuální stav. Po objednání obdržíte e-mail s potvrzením Vaší objednávky.

Doprava:
Zboží Vám bude zasláno do 5-ti pracovních dní po potvrzení Vaší objednávky nebo do 10-ti, jeli na objednávku (pokud není skladem). V případě problémů s dodáním zboží Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem. Cena poštovného se řídí platným ceníkem České pošty. Zboží je standardně dodáváno na dobírku, přibližně 100kč nebo na přání i bankovním převodem, výše poštovného dle velikosti objednaného zboží (většinou 50kč).

Záruka a reklamace:
Na veškeré zboží je poskytována záruka 2 roky, není-li uvedeno jinak. Záruka se vztahuje na výrobní vady materiálu. Do čtrnácti dnů máte možnost nám nepoužité zboží vrátit. Při vrácení peněz Vám nebude vráceno poštovné.

Převzetí zboží:
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Podepsáním předávacího formuláře České pošty zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené dopravcem, pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.